psycholog sportu
Kwalifikacje
Psycholog sportu, który współpracuje z dorosłymi zawodnikami oraz młodymi sportowcami, ich rodzicami oraz trenerami rożnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej, tenisie, szermierce, gimnastyce artystycznej oraz taekwondo. Jest wykładowcą akademickim (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Association for Applied Sport Psychology (AASP) oraz Fundacji Sportu Pozytywnego. Współautor książek „Pod Presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać” (na temat psychologii w piłce nożnej) oraz „Uwierzyć w wygraną” (dotyczącej psychologii w tenisie). Stale publikuje na łamach magazynu Asystent Trenera.
Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego a także studiów podyplomowych z „Psychologii Sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu synchronizacji w piłce nożnej.
W poradni
Specjalizuje się w psychoedukacji indywidualnej oraz grupowej. Prowadzi trening mentalny obejmujący m.in. autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie, proces formułowania celów oraz skuteczne budowanie zespołu. Swoją filozofię pracy opiera na trzech głównych filarach: sprawdzonej wiedzy, innowacyjności oraz nienagannej etyce pracy.
Zainteresowana zawodowe
Wspólnie z klientami poszukuje takich rozwiązań, które nie tylko pozwolą poprawić osiągane wyniki, ale przede wszystkim umożliwią czerpanie radości z uczestnictwa w życiu sportowym. Jest zwolennikiem koncepcji Sportu Pozytywnego (SP), która kładzie nacisk na poczucie spełnienia wszystkich osób zaangażowanych w sport – przede wszystkim zawodników, ich rodzin oraz trenerów.
Specjalista w dziedzinach
-
Uderz w stół…, czyli psychologia dla sportu
2 listopada, 2016 -
Czym jest psychologia sportu i jak może pomóc?
26 października, 2016 -
Coaching sportowy
26 października, 2016